Info

1.Rozdziały pojawiają się raz w tygodniu (niedziela).
2. Szablony wykonuję samodzielnie i są dostosowane do mojej rozdzielczości (1280x1024). W razie problemów użyj ctrl+/ctrl-. Używam przeglądarki Mozilla Firefox!
3. Bardzo proszę o nie nominowanie mnie w klepankach! Oczywiście dziękuję i doceniam, ale zwyczajnie nie chce mi się w to bawić.
4. Nie kopiuj niczego bez mojej zgody!
5.Wszelkie komentarze nie dotyczące rozdziałów zostawiaj w zakładce SPAM!
6. W zakładce OPOWIADANIA znajdują się buttony bloga.
7. O ile to możliwe, staraj się nie psc w tn spub. Na prawdę, nie mam ochoty rozszyfrowywać Twojego komentarza...

KOMPENDIUM JUTSU

Na potrzeby opowiadań pozwalam sobie tworzyć nowe Jutsu.
Pomysły czerpię zarówno z M&A, jak i z książek.
Wszystkie techniki, ich nazwy oraz działanie są wymyślone przeze mnie, dlatego proszę o nie kopiowanie ich bez mojej zgody.
Chcesz czegoś użyć- napisz do mnie i zapytaj.
 ***

Maindo Kensaku no Jutsu (Jutsu Szukania Umysłu)- technika klanu Yamanaka, ranga C. Została wprowadzona w rozdziale 8 LISF .
Znani użytkownicy: Yamanaka Koji
Maindo Kensaku umożliwia namierzenie umysłu danej osoby na obszarze kilkudziesięciu kilometrów. Użytkownik kumuluje własną chakrę w mózgu i rozsyła naokoło siebie niewyczuwalną falę, reagującą jedynie na chakrę osoby poszukiwanej. Po nawiązaniu połączenia, technika umożliwia zarówno używającemu, jak i szukanemu przesłanie obrazów, które w danej chwili się ogląda, lub oglądało niedawno- w postaci wspomnienia.
Ograniczenia: Użytkownik musi dobrze znać osobę poszukiwaną. 

Midohigi: Ningyo ni chishi  (Sekretna Zielona Technika: Dwie Śmiercionośne Lalki) - technika rangi B, użyta w 11 rozdziale LISF
Znani użytkownicy: Nara Tomoe

Tomoe przywołuje Boga Wiatru i Wampira, ofensywne marionetki, współpracujące ze sobą. Za pomocą chakry pobranej od Tomoe, Fujin zagania wrogów w kierunku drugiej z kukieł silnym strumieniem wiatru, uformowanym z chakry.Wampir wysysa energię i chakrę wroga i odprowadza ją do użytkownika, tym samym uzupełniając braki pobrane przez Boga Wiatru.
Ograniczenia: Wymagana kontrola natury chakry wiatru.Midohigi: Karitoriki (Sekretna Zielona Technika: Żniwiarz) - obrona ostateczna Tomoe, kinjutsu rangi S. Użyta w 14 rozdziale LISF
Znani użytkownicy: Nara Tomoe
Dziewczyna przywołuje Żniwiarza, którego zapieczętowała w swoim ciele. Marionetka ofensywno-defensywna, pochłaniająca  ciosy  i oddająca je z pięciokrotną, zazwyczaj śmiertelną dla przeciwnika siłą.
Ograniczenia: pochłania olbrzymie ilości chakry, podczas przywoływania użytkownik odczuwa olbrzymi ból. W najlepszy wypadku paraliżuje ciało na czas około pięciu minut, w najgorszym prowadzi do utraty przytomności z powodu wyczerpania.

Hagane Kawa (Stalowa Skóra) - technika stworzona przez Mayu na drodze eksperymentów z chakrą, ninjutsu rangi C.
Znani użytkownicy: Uchiha Mayu
Użytkownik na  krótki okres czasu może wzmocnić fragment skóry, przekazując w to miejsce dużą ilość chakry. Jest wtedy praktycznie niepodatny na wszelkie ataki, odczuwa jedynie fizyczny ból.
Ograniczenia: Użytkownik musi perfekcyjnie opanować kontrolę chakry i medyczne ninjutsu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

OBSERWATORZY